قرارداد لوله‌کشی آب و فاضلاب

بسمه‌تعالی

طرفین قرارداد

قرارداد حاضر فی‌مابین؛

………………………. به نمایندگی آقای……………………….به شماره ملی…………………نام پدر……………………….شماره تماس………………………. آدرس………………………………………………………………….

که ازین پس « کارفرما»نامیده خواهد شد، و

………………………. به نمایندگی آقای……………………….به شماره ملی…………………نام پدر……………………….شماره تماس………………………. آدرس………………………………………………………………….

که ازین پس «پیمانکار»نامیده خواهد شد، به‌منظور انجام موضوع قرارداد منعقد می‌گردد و طرفین ملزم و متعهد به اجرای مواد و اصول آن می‌باشند.

ماده یک ـ موضوع قرارداد

اجرای کلیه لوله‌کشی‌های فاضلاب , آب باران , سرد و گرم , ونت , هواکش سرویس‌ها , شوفاژ , فن‌کوئل پروژه ………….. با بهترین کیفیت اجرایی و استانداردهای مربوطه مطابق  نقشه‌های تحویل داده‌شده از طرف کارفرما به پیمانکار طبق مشخصات فنی کار .

ماده دو ـ اسناد و مدارک قرارداد

2-1- قرارداد حاضر

2-2- نقشه و مشخصات فنی عمومی و خصوصی

2-3- کلیه دستور کارهایی که در حین اجرا توسط کارفرما ابلاغ می‌گردد

ماده سه ـ مدت قرارداد

مدت قرارداد جمعاً …………….. روز / ماه شمسی از تاریخ ………….. لغایت ……………. می‌باشد .

ماده چهار ـ مبلغ قرارداد

مبلغ کل قرارداد حدوداً ……………… ریال پیش‌بینی می‌گردد که تا 25 درصد قابل‌افزایش یا کاهش می‌باشد که بر اساس نرخ نامه پیوست قابل پرداخت خواهد بود . چنانچه حجم عملیات اضافه‌شده بیش از 25 درصد مبلغ فوق‌الذکر باشد نیاز به تهیه و تنظیم الحاقیه باقیمت‌های جدید توافق شده فی‌مابین خواهد بود .

ماده پنج ـ نحوه پرداخت

پس از اتمام کار پیمانکار موظف است نسبت به تهیه صورت‌وضعیت کارهای انجام‌شده اقدام و پس از تأیید نماینده کارفرما با توجه به مفاد قرارداد نسبت به پرداخت مبلغ کارکرد پس از کسر 10 درصد حسن انجام کار و 5 درصد مالیات اقدام خواهد شد .

تبصره : 5 درصد حسن انجام کار پس از تحویل موقت و 5 درصد پس از تحویل قطعی با درخواست کتبی پیمانکار و تأیید کارفرما به پیمانکار پرداخت می‌گردد .

ماده شش ـ تعهدات کارفرما

6-1- تهیه و تأمین اجناس و مصالح به‌اضافه سوخت موردنیاز جهت لوله‌های فاضلاب سربی .

6-2- تحویل اتاق پرسنل به پیمانکار جهت استراحت در طول روز .

6-3- تأمین برق مصرفی , ضدزنگ , نبشی , الکترود , تخته زیرهایی , بشکه , شیلنگ .

6-4- کنترل و بازرسی و نظارت بر کار و دستورالعمل‌های لازم در خصوص رفع نواقص کار توسط مهندس تأسیسات .

6-5- تست لوله‌ها به‌اتفاق پیمانکار .

6-6- پرداخت مبلغ انجام کار به پیمانکار بر اساس پیشرفت کار و تهیه صورت‌وضعیت‌ها .

ماده هفت ـ تعهدات پیمانکار

7-1- اجرای دقیق و فنی کار و تهیه کلیه ابزار و وسایل کار مربوطه .

7-2- تحویل اجناس از انبار و حمل‌ونقل آن به طبقات ( استفاده از بالابر و تاورکرین بلامانع است ) .

7-3- جلوگیری از هرگونه پرت و دورریز .

7-4- به‌کارگیری استادکار ماهر , توضیح اینکه مسئولیت کلیه کارگران و استادکاران پیمانکار از قبیل دستمزد , ایاب و ذهاب , اقامت , خوراک , بیمه قانون کار و حوادث ناشی از کار به عهده پیمانکار بوده و کارفرما در صورت عدم رعایت نظم مقررات کارگاهی توسط پرسنل پیمانکار ضمن معرفی فرد خاطی به پیمانکار می‌بایست نسبت به خروج فرد خاطی از کارگاه اقدام نماید و کارفرما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نفرات پرسنل پیمانکار ندارد .

7-5- حفظ و نگهداری کلیه وسایل تحویلی به پیمانکار به عهده ایشان می‌باشد .

7-6- پیمانکار می‌بایست طبق برنامه زمان‌بندی مراحل اجرایی خود را طی کرده , اگر به هر دلیلی در کار ایشان وقفه‌ای ایجاد شد ایشان می‌توانند ضمن اخذ تأییدیه‌ای دال بر تأخیر مجاز به کار خویش ادامه دهد . در غیر این صورت هرگونه دیرکرد با توجه به برنامه زمان‌بندی متوجه ایشان خواهد بود و ضرر و زیان احتمالی آن بایستی توسط ایشان پرداخت گردد .

7-7- پیمانکار می‌بایست قبل از به اتمام رسیدن اجناس و مصالح به مدت 72 ساعت قبل لوازمی که کارفرما موظف به تهیه آن می‌باشد , طی نامه‌ای از کارفرما درخواست کرده و لازم به ذکر است که این درخواست مصالح بایستی با توجه به نیازمندی‌های پروژه و به‌طور صحیح از روی نقشه‌ها شمارش‌شده و درخواست گردد . در غیر این صورت بایستی نسبت به ازدیاد یا کسر اجناس درخواستی پاسخگو باشد .

7-8- پیمانکار موظف است در کلیه مراحل اجرای کار به مقدار لازم , لوازم مصرفی را از انبار تحویل گرفته و رسید نماید و پس از اتمام کار در طبقه مربوطه , کل طبقه را از لوازم و اجناس مصرفی پاک نماید , به‌طوری‌که از آن لوازم و اجناس چیزی در آن طبقه برجای نماند . در صورت مشاهده موارد ذکرشده , هزینه مصالح به همراه هزینه جمع‌آوری آن از پیمانکار کسر خواهد شد .

7-9- پیمانکار از محل کار بازدید و از کم و کیف آن کاملاً مطلع می‌باشد و کلیه نقشه‌ها و مشخصات فنی مربوط به اجرای کار را رؤیت نموده است . و کلیه کارها را طبق نقشه و دستور کارها زیر نظر کارفرما بدون عیب و نقص انجام می‌دهد .

7-10- پیمانکار می‌بایستی در تمام مراحل کار رأساً در کارگاه حاضر بوده و در غیاب خود نماینده تام‌الاختیار با اطلاعات فنی موردنیاز که مورد تأیید کارفرما نیز باشد حضورداشته باشد .

7-11- چنانچه پیمانکار نسبت به شروع کار در موعد مقرر اقدام ننماید , سپرده پیمانکار به نفع کارفرما ضبط و قرارداد فی‌مابین بدون نیاز به هیچ‌گونه تشریفات لغو شده تلقی می‌گردد .

7-12- پیمانکار مسئولیت کامل ناشی از منع قانونی کار کردن افراد مشمول نظام‌وظیفه و اتباع بیگانه خارجی ( افغانی ) بدون مجوز کار یا افرادی را که به نحوی از حق کار کردن محروم هستند را دارد و کارفرما فرض را بر این قرار داده که افراد پیمانکار هیچ نوع منع قانونی برای کار کردن ندارند .

7-13- پیمانکار تعهد می‌نماید که در پایان هرروز لیست کارگران خود را مشخص نمودن وظیفه مربوطه به دفتر کارگاه تحویل نماید .

7-14- پیمانکار حق واگذاری کار به غیر را ندارد و در صورت اثبات چنین سندی , کارفرما حق هرگونه اقدام را به هر شکل و به‌صورت تام‌الاختیار خواهد داشت .

7-15- رعایت مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان و آیین‌نامه حفاظتی کارگاه‌های ساختمانی از طرف پیمانکار الزامی می‌باشد .

7-16- پیمانکار ملزم به رعایت مبحث چهاردهم مقررات ملی ساختمان و نشریه 128 سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور می‌باشد .

ماده هشت ـ موارد فسخ قرارداد

8-1- انتقال قرارداد یا واگذاری عملیات به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر از طرف پیمانکار .

8-2- عدم اجراء تمام یا قسمتی از موارد قرارداد در موعد پیش‌بینی‌شده .

8-3- تأخیر در شروع کار بیش از یک هفته از تاریخ ابلاغ قرارداد .

8-4- غیبت بدون اجازه پیمانکار یا تعطیل کردن کار بدون کسب اجازه کتبی از کارفرما .

در کلیه موارد مذکور تشخیص و نظر کارفرما ملاک عمل بوده و قاطعیت دارد .

ماده نه ـ مشخصات فنی

9-1- لوله‌های فاضلاب و آب باران پروژه از دو بخش تشکیل‌شده است :

بخش اول : لوله‌های فاضلابی سرکاسه دار که با سرب و کنف اجرا می‌شود و بایستی رایزر اصلی هر دوطبقه اجراشده , تست نشت آب به مدت 24 ساعت انجام گیرد .

بخش دوم : شامل لوله‌های فاضلاب بست و لاستیک می‌باشد که این لوله‌ها نیز به طریق مشابه لوله‌های سرکاسه دار از آن تست نشت آب‌گرفته خواهد شد .

9-2- با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده کلیه سایز لوله‌های فاضلابی 4 اینچ به بالا بایستی از نوع سرب کنف و مابقی لوله‌ها این سایز 4 اینچ از نوع بست و لاستیک استفاده گردد .

9-3- کلیه لوله‌های فاضلابی بایستی توسط ساپورت و بست مهارت‌های لازم محکم شده که در این خصوص پیمانکار موظف است قبل از اجرای لوله‌کشی , مسیر لوله‌های خود را توسط ریسمان مشخص کرده و پس از تأیید مسیر توسط مهندسین کارگاه و مهندس تأسیسات با توجه به مسیر انتخابی اقدام به نصب ساپورت های مربوطه با توجه به نقشه‌های اجرایی کرده و توسط بست های کافی , لوله‌های خود را در مسیر مشخص ثابت کند , این وضعیت برای کلیه لوله‌های فاضلابی افقی و یا عمودی در داخل داکت ها و یا در بغل ستون‌ها صدق می‌کند .

9-4- شیب کلیه لوله‌های فاضلاب بایستی با توجه به نقشه‌های داده‌شده یا توسط مشاور تأسیسات که به اطلاع پیمانکار رسانده خواهد شد , پیمانکار دقیقاً اجرا و رعایت نماید .

9-5- از شکستن تیرچه‌ها برای جوش دادن ساپورت ها و یا بست مهارها به جهت اتصال به میلگرد تیرچه و یا استفاده از میلگردهای سقف کاذب جداً خودداری گردد و بعضاً در صورت مشاهده , کلیه خسارت وارده از پیمانکار کسر و ایشان موظف به اجرای صحیح کار خویش می‌باشد .

9-6- کلیه لوله‌های ونت و هواکش و سرویس‌ها از نوع پلیکا و یا پی وی سی از نوع پلیکای قوی می‌باشد و می‌بایستی کاملاً با اتصالات چسبی به همدیگر متصل شده به‌طوری‌که کاملاً هوابند بوده و هیچ‌گونه نشتی نداشته باشد .

9-7- کلیه لوله‌های گالوانیزه مصرفی جهت لوله‌کشی سرد و گرم از نوع گالوانیزه سنگین با اتصالات دنده‌ای می‌باشد و پیمانکار موظف به اجرای صحیح لوله‌کشی با توجه به‌مراتب مشروحه ذیل می‌باشد :

9-7-1- کلیه لوله‌های گرم و گرم برگشت با عایق پشم‌شیشه و تمام لوله‌های سرد که در داخل دیوارها قرار می‌گیرد با نوار پرایمر سیاه پیچیده شده ولوله‌های داخل سقف سرویس‌ها بایستی با مل و ماستیک پوشانده شود .

9-7-2- کلیه لوله‌های سرد و گرم بایستی با فشار 10 اتمسفر به مدت 48 ساعت که توسط مهندس تأسیسات کنترل می‌گردد , عملیات تست آن انجام گیرد .

9-7-3- کلیه لوله‌های سرد و گرم بایستی دارای تراز مشخص بوده و بایست کرپی مربوطه با ساپورت خودشان متصل و ثابت گردند , به‌طوری‌که امکان جابجایی میسر نباشد و همچنین بایستی کرپی ها طوری بسته‌شده باشند که واشرها دقیقاً در زیر دوبل نبشی ساپورت ها لوله را به ساپورت متصل کند .

9-7-4-  کلیه لوله‌ها بافاصله معین بر روی ساپورت ها بایستی نصب گردد ولوله‌های دیواری که درروی دیوارها قرار می‌گیرند بایستی بافاصله مناسب و معین از یکدیگر نصب‌شده و طوری روی دیوار محکم گردند که اولاً فاصله بین آن دو با توجه به‌اندازه های داده‌شده ثابت و در هنگام کاشی‌کاری جلو و عقب نگردند .

9-7-5- درپوش کلیه لوله‌های سرد و گرم در محل دستشویی , وان , توالت و غیره بایستی بسته شوند .

9-7-6- نصب شیرآلات بهداشتی بایستی با دقت فراوان و بدون خطا انجام پذیرد , همچنین کلیه سرویس‌های فرنگی , وان ها , فلاش تانک‌ها ولوله‌ها بایستی با توجه به مشخصات فنی آن‌ها با دقت و مهارت فراوانی نصب گردند . در غیر این صورت هرگونه ضرر و زیان احتمالی به شیرآلات و سرویس‌های بهداشتی از پیمانکار به‌عنوان خسارت کسر خواهد گردید .

9-7-7- تراز کلیه لوله‌های خروجی به جهت شیرآلات دستشویی‌ها , وان , ظرف‌شویی آشپزخانه و غیره از طرف کارفرما و مشاور تأسیسات به پیمانکار ابلاغ و ایشان می‌بایست مطابق ترازهای داده‌شده اجرا نماید .

9-8- اجرای کلیه لوله‌کشی‌های سرمایش و گرمایش , همچنین لوله‌کشی آتش‌نشانی به‌جز لوله درین تعبیه لوله‌ها از نوع لوله فولادی سیاه و مانسمان سنگین با اتصالات فولادی مانسمان با جوش برق و الکترود جوشکاری می‌باشد که در این خصوص اجرای موارد زیر الزامی است :

9-8-1- کلیه لوله‌هایی که در این سیستم گرمایش و سرمایش به کار می‌روند پس از اجرا بایستی با ضدزنگ و عایق پشم‌شیشه پوشانیده گردد که قبل از پوشش ضدزنگ بایستی کلیه لوله‌ها با گونی تمیز گردیده و قسمت‌های زنگ‌زده احتمالی با برس سیمی زنگ‌زدایی گردد .

9-8-2- کلیه لوله‌های آتش‌نشانی پس از اجرا با ضدزنگ پوشانیده و سپس با نوار پرایمر پیچیده گردد . این سیستم در خصوص لوله‌هایی که از دیوار و کف عبور می‌نماید نیز کاملاً صادق است .

9-8-3- کلیه لوله‌ها بایستی با فشار 10 اتمسفر به مدت 48 ساعت تست گردد .

9-8-4- تراز کلیه لوله های فن کوئل با توجه به نقشه‌های داده‌شده به اطلاع پیمانکار خواهد رسید و ایشان ضمن شیب دادن کلیه لوله‌ها به سمت رایزر اصلی با توجه به تراز مشخص‌شده به‌وسیله کرپی های مربوطه آن‌ها را به روی ساپورت ثابت نماید .

9-8-5- با توجه به این‌که فن کوئل های مصرفی در پروژه از انواع مختلف می‌باشد کارفرما موظف است از هر نوع فن کوئل یک نمونه را تهیه و در اختیار پیمانکار قرار داده و ایشان موظف‌اند با توجه به فن کوئل های تحویل داده‌شده نسبت به ساخت ساپورت های مربوطه اقدام و آن‌ها را برای نصب آماده سازد .

9-8-6- محل و تراز نصب فن کوئل های سقفی از طرف مهندسین کارگاه به پیمانکار ابلاغ و ایشان می‌بایست مطابق نقشه‌های تحویل داده‌شده و توضیحات ارائه‌شده به‌صورت کاملاً ثابت و محکم نسبت به تراز و نصب آن اقدام نماید .

9-8-7- دقت تراز لوله‌ها در محل اتصال فن کوئل و همچنین محل نصب شیرفلکه‌های مربوطه با حداکثر دقت و یک سانتی‌متر خطا قابل‌قبول می‌باشد .

9-8-8- کلیه خروجی‌های مربوطه جهت نصب رادیاتور و حوله خشک‌کن سرویس‌ها بایستی کاملاً درپوش شده , همچنین محل قرارگیری جعبه‌های آتش‌نشانی و تراز آن‌ها که از طرف مهندسین کارگاه و مشاور تأسیسات ارائه می‌گردد , دقیقاً اجرا گردد .

9-8-9- جنس لوله‌های درین فن کوئل ها در هنگام اجرا تعیین و به پیمانکار ابلاغ و دستور اجرای آن به همراه نقشه اجرایی ارائه خواهد شد .

9-9- کلیه ساپورت ها از نوع نبشی دوبل مطابق دیتیل اجرایی به پیمانکار تحویل و مطابق نمونه از ایشان تحویل گرفته خواهد شد . فاصله بین ساپورت ها حدوداً 5/1 متر , همچنین درجاهایی که لوله‌ها تغییر مسیر می‌دهد در هر دو طرف زانوها بایستی از ساپورت استفاده گردد.

9-10- با توجه به تراز سقف‌ها و اندازه مجاز جهت نصب ساپورت ها , و همچنین با توجه به قابلیت تنظیم ساپورت ها و شیب‌های مربوطه توضیح داده‌شده برای لوله‌های فن کوئل نسبت به اجرای آن اقدام گردد و در صورت مشاهده موارد غیرمجاز بایستی جهت رفع نقص اقدام گردد.

ماده ده ـ دوره تضمین

حسن انجام کلیه عملیات موضوع قرارداد از تاریخ تحویل موقت به مدت ………….. ماه شمسی از طرف پیمانکار تضمین می‌گردد و این مدت دوره تضمین نامیده می‌شود و چنانچه در دوره تضمین معایب و نقایصی در کارها مشهود شود که ناشی از عدم رعایت مشخصات فنی و عملکرد پیمانکار باشد و کارفرما موارد را ذکر معایب و نقایص و محل آن کتباً به پیمانکار ابلاغ و پیمانکار مکلف است به هزینه خود حداکثر 2 روز بعد از ابلاغ مراتب , شروع به رفع معایب و نقایص کند و آن‌ها را طی مدتی که با تراضی کارفرما معین می‌شود رفع نماید .

تبصره : هرگاه پیمانکار در انجام تعهد خود قصور ورزد کارفرما حق دارد وکالتاً آن معایب و نقایص را رأساً و یا بهر ترتیب که مقتضی بداند رفع و هزینه آن را به‌اضافه 15 درصد بالاسری از محل مطالبات و سپرده‌های تضمین پیمانکار برداشت نماید .

ماده یازده- یکپارچگی قرارداد

قرارداد و پیوست‌های آن‌یک مجموعه جامع و یکپارچه‌ای را تشکیل می‌دهند که بین طرفین موردتوافق و تائید قرارگرفته است. قرارداد مذکور جایگزین کلیه قراردادها، ترتیبات، مکاتبات و ارتباطات (چه شفاهی و کتبی) قبلی که بین طرفین در ارتباط با موضوع قرارداد وجود داشته است، می‌گردد.

ماده دوازده- تفکیک‌پذیری

چنانچه بخشی از این قرارداد بر اساس رای مرجع رسیدگی، غیرقابل اجرا یا غیرقانونی شناخته شود، صرفاً آن بخش از قرارداد بلااثر شده، لیکن سایر مواد همچنان لازم‌الاجرا خواهد بود.

ماده سیزده- تغییر و اصلاح

هرگونه تغییر در مفاد قرارداد، صرفاً با توافق کتبی و قبلی طرفین امکان‌پذیر است.

ماده چهارده- فورس ماژور

هرگاه به علت فورس ماژور یکی از طرفین قرارداد نتواند تعهدات خود را انجام دهد، عدم انجام تعهدات، نقض قرارداد تلقی نخواهد شد و قرارداد به قوت خود باقی خواهد بود.

ماده پانزده- تغییر نشانی طرفین قرارداد

هرگاه یکی از طرفین قرارداد نشانی قانونی خود را در مدت قرارداد تغییر بدهد باید کتباً این تغییر را به‌طرف دیگر ابلاغ کند و تا وقتی‌که نشانی جدید به‌طرف دیگر اعلام‌نشده است ، کلیه نامه‌ها ، اوراق و مکاتبات به نشانی قانونی ارسال و تمام آن‌ها ابلاغ‌شده تلقی خواهد شد.

ماده شانزده- حل اختلاف

در صورت بروز هرگونه اختلاف در خصوص اجرای قرارداد یا اختلاف در تفسیر و تعبیر مفاد قرارداد، موضوع ابتدا از طریق مذاکره فی‌مابین و صورت عدم حصول نتیجه از طریق داوری مرضی‌الطرفین قابل‌حل خواهد بود. موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان به‌عنوان داور مرضی‌الطرفین انتخاب گردید. در صورت عدم پذیرش داور، موضوع از طریق مراجع قانونی ذیصلاح پیگیری خواهد شد .

ماده هفده- تعداد نسخ / امضای طرفین/ تاریخ

این قرارداد در …… ماده، در تاریخ …………. در شهر …….. تنظیم و امضا گردید که دارای .. نسخه بااعتبار واحد است و بااطلاع کامل از مفاد آن به امضای طرفین مارسد.

امضای طرف اول                                                      امضای طرف دوم

…………………                                                       ……………………

نرخ نامه

لوله‌کشی سیستم گرمایش و سرمایش با سیستم آتش‌نشانی با لوله فولادی و اتصالات جوشی به قطر  الی  در هر متر طول ……………………………………………………………………………………. ریال .

لوله‌کشی سیستم گرمایش و سرمایش با سیستم آتش‌نشانی با لوله فولادی و اتصالات جوشی به قطر  الی 2  هر متر طول ………………………………………………………………………………………… ریال .

 لوله‌کشی سیستم گرمایش و سرمایش با سیستم آتش‌نشانی با لوله فولادی و اتصالات جوشی به قطر  الی 3  هر متر طول ………………………………………………………………………………………. ریال .

لوله‌کشی سیستم گرمایش و سرمایش با سیستم آتش‌نشانی با لوله فولادی و اتصالات جوشی به قطر 4 الی 5  هر متر طول ………………………………………………………………………………………….. ریال .

لوله‌کشی سیستم گرمایش و سرمایش با سیستم آتش‌نشانی با لوله فولادی و اتصالات جوشی به قطر 6 هر متر طول …………………………………………………………………………………………………….. ریال .

لوله‌کشی سیستم گرمایش و سرمایش با سیستم آتش نشانی با لوله فولادی و اتصالات جوشی به قطر 8 هر متر طول ……………………………………………………………………………………………………. ریال .

ساخت و نصب ساپورت سقفی تا عرض یک متر هر عدد ……………………………………………… ریال .

ساخت و نصب ساپورت سقفی از عرض یک متر بیشتر هر عدد ……………………………………. ریال .

نصب بست مهار روی لوله ( بست کرپی ) هر عدد ……………………………………………………….. ریال .

نصب شیرفلکه در رایزر یا در خط لوله با هر سایز هر عدد ……………………………………………. ریال .

ساخت و نصب ساپورت فن کوئل هر عدد …………………………………………………………………… ریال .

نصب فن کوئل در زیر سقف هر عدد …………………………………………………………………………… ریال .

لوله کشی فاضلاب

لوله کشی چدنی فاضلاب بست و لاستیک سایز 8 هر عدد …………………………………………….. ریال .

لوله کشی چدنی فاضلاب بست و لاستیک سایز 5 الی 6 هر عدد ……………………………………. ریال .

لوله کشی چدنی فاضلاب بست و لاستیک سایز 2 الی 4 هر عدد ……………………………………. ریال .

لوله کشی چدنی فاضلاب سرب و کنف سایز 8 هر عدد ………………………………………………… ریال .

لوله کشی چدنی فاضلاب سرب و کنف سایز 5 الی 6 هرعدد ………………………………………… ریال .

لوله کشی چدنی فاضلاب سرب و کنف سایز 2 الی 4 هر عدد ……………………………………….. ریال .

لوله کشی هواکش و ونت با لوله پلیکا سایز 2 الی 5 هر متر …………………………………………….. ریال .

ساخت و نصب ساپورت دیواری و سقفی تا یک متر هر عدد ………………………………………….. ریال .

بست زنی لوله در زیر سقف یا دیوار ( بست مهار ) هر عدد ……………………………………………. ریال .

لوله کشی سرد و گرم

لوله کشی با لوله گالوانیزه یا هر لوله دیگر قطر  الی  هر متر طول …………………………… ریال .

لوله کشی با لوله گالوانیزه یا هر لوله دیگر قطر  الی 2 هر متر طول …………………………….. ریال .

لوله کشی با لوله گالوانیزه یا هر لوله دیگر قطر 2  الی 4 هر متر طول …………………………… ریال .

نصب شیر فلکه بامغزی و مهره‌ماسوره هر عدد ………………………………………………………….. ریال .

نصب ساپورت سقفی تا عرض یک متر هر عدد ……………………………………………………………. ریال .

نصب و ساخت بست مهار روی لوله هر عدد ………………………………………………………………… ریال .

عایق‌بندی پشم‌شیشه قطر  الی 2 هر متر طول …………………………………………………………. ریال .

عایق بندی شیشه قطر 2 الی 8 هر متر طول ……………………………………………………………….. ریال .

قیمت نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی

هزینه نصب حوله خشک کن ………………………………………………………………………………………… ریال .

هزینه نصب فلاش تانک معمولی …………………………………………………………………………………… ریال .

هزینه نصب فلاش تانک توکار……………………………………………………………………………………….. ریال .

هزینه نصب وان با زیرآب کامل  …………………………………………………………………………………… ریال .

هزینه نصب شیر درفش یا علم یونیکا کامل ……………………………………………………………………. ریال .

هزینه نصب شیر مخلوط کامل ………………………………………………………………………………………. ریال .

هزینه نصب روشویی کامل ……………………………………………………………………………………………. ریال .

هزینه نصب توالت فرنگی کامل …………………………………………………………………………………….. ریال .

هزینه نصب شیر ظرفشویی با لوازم کامل ………………………………………………………………………. ریال .

هزینه نصب شیر شیلنگی ……………………………………………………………………………………………… ریال .

هزینه نصب فلاش وادو…….. …………………………………………………………………………………………. ریال .

هزینه نصب جعبه آتش‌نشانی ………………………………………………………………………………………. ریال .

 

 

یادآوری: نمونه سند/پیمان بالا تنها در راستای آشنایی فراگیر کاربران گرامی با چارچوب فراگیر این‌گونه اسناد است. ازاین‌روی درستی و ریزبینی درون‌مایه نوشتار بالا نشانه تأیید پیمان‌دان شاقول نیست.

 

 

بازگشت به فهرست پیمان‌ها